loading spinner

Meist

meie
lugu

Ettevõte BCX Print OÜ on loodud aastal 2017, eesmärgiga pakkuda ettevõtetele reklaamtooteid, mis loovad klientidel positiivseid emotsioone ja aitavad muuta brändi meeldejäävaks ning silmapaistvaks.

Pakume kleebiseid kõikvõimalikele pindadele, sealhulgas auto- ja aknadekoori tarbeks, samuti reklaamrõivaid ja muid firma sümboolikaga meeneid. 

Meid inspireerivad erilahendused, mistõttu proovime alati olla kliendile partneriks, kes mõtleb kaasa ja katsetab parima lahenduse leidmiseks. 

Meenete ja reklaamiriiete valdkonnas teeme koostööd usaldusväärsete tehastega, pakkudes kvaliteetseid ja innovaatilisi lahendusi. 

Meie kaasaegne masinapark lubab lisaks tavalahendustele UV-trükki erinevatele pindadele nagu nt puidule, klaasile, plastikule, kivipinnale jne., samuti ka silindrilkujulistele esemetele.

INIMESED

Alex

Tootmine,tootearendus,disain

info@kleeps24.ee

(+372) 52 73 610

MEIE PRIORITEEDID

5/5

KVALITEETNE TÖÖ

Meil on tähtis, et meie töö tulemus vastaks täielikult kliendi ootustele. Teeme oma tooteid kirega ja see meeldib meile!

Kliendid hindavad meie töö kvaliteeti 88%

VÕIMALIKULT KIIRE TARNE

Planeerime oma tööprotsessi nii, et tellimused saaksid võimalikult kiiresti täidetud. Kiire tarne on oluline kliendile, seepärast on see ka meie prioriteet!

Kliendid hindavad töö täitmise kiirust 78%

Saada meile e-kiri

Kleeps24

Liitu uudiskirjaga

Saa osa meie parimatest pakkumistest ja uudistoodetest!

Menu

QR code

Settings

Share

Loo konto, et salvestada lemmiktooteid

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in
Küpsise nõusolek